Erzurum’a özgü olan cağ kebap, Ramazan ayında iftar sofralarında tercih edilen bir lezzet oldu. Erzurum’da cağ kebap salonu işleten Fırat Nezih, cağ kebabının dünya mutfakları içinde yer aldığını belirterek, ziyaretçilere cağ kebabını tatmalarını önerdi. İftar vaktinde cağ kebap ile orucunu açan vatandaşlar, lezzetiyle memnuniyetlerini dile getirdi. Cağ kebabının nasıl hazırlandığı da haberde anlatıldı. Ayrıca, cağ kebabının Oltu ilçesine ait olduğu ve tüm Türkiye’de Oltu cağ kebabı olarak tanındığı belirtildi.